Rokietnica, Francuska 4/1 +48790575515 adam@bryzen.pl

Nasz Blog

 • Home
 • Biznesowe motywy do WordPress
wordpress blog bryzen
Adam 21 marca, 2019 2 komentarze

Biznesowe motywy do WordPress wybraliśmy i opisaliśmy 6 motywów graficznych do WordPress, stworzonych specjalnie dla biznesu.

Biznes online staje się obecnie trendem społecznym dzięki ogromnemu rozwojowi Internetu. Siedząc przed komputerem i prowadząc interesy, biznesmeni oszczędzają czas i koszty. Jak już wiesz, WordPress zasila obecnie 26% Internetu, to dobry powód, aby wybrać szablon WordPress dla biznesu online. Istnieją tysiące motywów na rynku, dlatego czasami możesz utknąć, aby wybrać dobry. Ten artykuł powstał, aby dać Ci krótką listę 5+ najlepszych responsywnych motywów finansowych i biznesowych WordPress, które testowaliśmy. Wystarczy wybrać dowolną z nich zgodnie ze swoim gustem, na pewno nie będziesz żałował. A więc do dzieła!

Szablony do WordPress

Biznesowy szablon graficzny do WordPress Consulting WP z themeforest

Consulting WP

Pierwszy pojawia się na liście Consulting WP od StylemixThemes, który właśnie ukazał się pod koniec lutego 2016 r. Po 2 miesiącach Consulting WP jest obecnie wschodzącą gwiazdą z ponad 1000 sprzedaży i 4,80 średniej oceny nabywców. Ten biznesowy motyw WordPress zawiera 3 szablony list serwisowych, cztery nowoczesne, czyste i profesjonalne skórki kolorów oraz cztery układy nagłówków, dzięki czemu możesz elastycznie tworzyć własny styl. Poza tym bezproblemowo integruje się z Revolution Slider, aby tworzyć wspaniałe slajdy z animowanymi efektami. Kreator przeciągania i upuszczania strony Visual Composer jest dołączony tutaj, aby łatwo budować i aranżować układy stron, a panel Opcje motywu w WordPress Customizer umożliwia tworzenie niekończącej się konfiguracji witryny. Ponadto wybór szablonów, w tym niestandardowych wykresów kołowych, wykresów i pasków postępu, daje potężne opcje, aby pokazać klientom, co możesz zrobić. Konsulting WP został stworzony, aby zapewnić użytkownikom najlepsze wrażenia. Temat jest w pełni responsywny, a Retina gotowa do zapewnienia świetnego wyglądu strony na dowolnym urządzeniu. Czysty i chudy kod zapewnia szybkie ładowanie strony. Ponadto SEO w Consulting WP jest w pełni zoptymalizowany, aby uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach i przyciągnąć więcej odwiedzających. Ten motyw jest zbudowany z Sass – najbardziej stabilnym i wydajnym językiem rozszerzającym CSS klasy profesjonalnej i jest gotowy do WPML i tłumaczenia, więc nigdy nie było łatwiej udostępniać swoje treści na rynkach międzynarodowych. Mapy Google, w tym wiele lokalizacji, są również zintegrowane, dzięki czemu potencjalni klienci mogą szybko Cię znaleźć.

Consulting Theme – demo

Biznesowy szablon graficzny do WordPress FinancePlus z themeforest

FinancePlus

Jak sama nazwa wskazuje, FinancePlus by ThemeMove to temat WP dla biznesu, doradcy finansowego, księgowego, kancelarii prawnej, doradcy ds. Majątku, inwestycji i ogólnej witryny korporacyjnej. Motyw ten integruje się z 4 wtyczkami premium, które pozwalają zaoszczędzić 90 USD: Visual Composer (34 USD) na zbudowanie dowolnej strony lub treści bez wiedzy o kodowaniu, Slider Revolution (19 USD), aby dostarczyć piękne suwaki i zawartość, Essential Grid (26 USD) do wyświetlania różnych formatów treści w wysoce konfigurowalnych siatkach i wtyczce Templatera (12 USD) do tworzenia, zarządzania i ustawiania kontroli dostępu do szablonów. FinansePlus zawiera ponad 12 predefiniowanych stylów kolorów, aby pomóc Ci w nieograniczonej zmianie kolorów, 6+ nagłówkach i niesamowitych czcionkach. Co więcej, ten motyw finansowy WordPress obsługuje wtyczkę WooCommerce do sprzedaży czegokolwiek, Skontaktuj się z formularzem 7, aby łatwo zarządzać wszystkimi formularzami, MailChimp do wysyłania wspaniałych e-maili i twórz szaloną kampanię pocztową, Widget Logic Loco, tłumaczenie gotowe z plikami PO / MO, projektami i referencjami przez Woothemes, pełna responsywność i optymalizacja SEO.

FINANCEPLUS – DEMO

Biznesowy szablon graficzny do WordPress Broker z themeforest

Broker

Trzecim tematem tej listy kompilacji jest Broker autorstwa commercegurusa. Ten autor odnosi sukcesy w innym temacie finansowym i biznesowym – Factory. Jednak dziś wspomnę o Brokerze, który uzyskał ponad 1300 sprzedaży i 4,93 średniej oceny nabywcy po 5 miesiącach od wydania. Podobnie jak w przypadku dwóch wyżej wymienionych tematów biznesowych WordPress, Broker zawiera również kreator stron Visual Composer, zoptymalizowany pod kątem SEO i pełną responsywność. Autor spędził dużo czasu na studiowaniu serwisów finansowych, dlatego wszystkie elementy Brokera zostały zbudowane z wielką starannością. Układ ma niesamowite funkcje, takie jak układ pudełkowy lub o pełnej szerokości, lepka opcja nagłówka, pięknie zaprojektowane skróty, lewa, prawa lub brak pasków bocznych w szablonie wiadomości, a także wykorzystanie zdjęć tła lub wzorów. Poza tym część nagłówka oferuje również wiele opcji, takich jak regulacja wysokości logo i nagłówka, zmiana kolorów w celu dopasowania do marki, zmiana typografii z mnóstwem opcji motywu, suwak warstwy oszczędzający 18 USD, tworzenie nieograniczonych suwaków. Co więcej, użytkownicy mogą łatwo dostosować motyw, taki jak zdjęcie tła i narzędzie do przesyłania wzorów, zmienić kolory w zależności od marki, wyświetlić 2 stopki lub tylko 1 w pełni konfigurowalny projekt: ustawić kolor i czcionkę dla każdego selektora typograficznego i wbudowane czcionki Google. Dzięki obsłudze motywów potomnych, siatce Bootstrap 3 i nieograniczonym formularzom kontaktowym z walidacją JS, Broker nie ma powodu, aby nie być rakietą w dziedzinie biznesu.

BROKER – DEMO

Biznesowy szablon graficzny do WordPress WPcharming Constuction z themeforest

Construction

Construction stworzone przez WPCharming to temat biznesowy WordPress zaprojektowany specjalnie dla firm budowlanych, budowlanych i tych, które oferują usługi budowlane. Motyw zawiera 4 przykłady nagłówków i 4 strony główne, dzięki czemu możesz wybrać dowolną z nich, aby skonfigurować witrynę. Układ wygląda pięknie przy każdym rozmiarze, dzięki funkcji responsywnej. Co więcej, Konstrukcja zawiera wiele opcji dostosowywania, które umożliwiają zmianę stylu wizualnego dowolnych elementów bez dotykania pojedynczej linii kodów. Dołączono Visual Composer, Slider Revolution i Essential Grid o wartości 70 $, które pomogą Ci w łatwej budowie strony. Poza tym ten motyw biznesowy WordPress jest gotowy do tłumaczenia z plikiem .pot i jest zgodny z WPML. Odwiedź poniższe linki, aby pobrać ten niesamowity motyw.

DEMO

Finanza

GoodLayers jest znanym autorem na rynku motywów. Każdy ich motyw ma dobrą jakość, np. Hotel Master, Layer Base, Mega Project, The Keynote, The Luxury i tak dalej. Finanza została stworzona przez nich od sierpnia 2015 r. I obecnie jest jednym z najlepszych motywów finansowych i biznesowych WordPress ze świetnymi funkcjami. Ten motyw zawiera super potężny program do tworzenia stron, który umożliwia tworzenie witryny za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania. Możesz także łatwo utworzyć sekcję paralaksy na stronach za pomocą programu do tworzenia stron GoodLayer. Finanza integruje suwak Master (warty 19 USD), aby łatwo zarządzać elementami suwaka, korzystając z jego zdolności przeciągania i upuszczania. Możesz także użyć jego osi czasu do kontrolowania okresu przejściowego. Jest również kompatybilny z najpopularniejszą wtyczką eCommerce „WooCommerce”, aby sprzedawać dowolne produkty, a także kompatybilny z WPML dla tłumaczeń wielojęzycznych.

DEMO

Housico

Housico to najlepszy niszowy motyw WordPress dla firm budowlanych i budowlanych. Temat pojawia się po głębokich badaniach prawdziwych podobnych stron internetowych, aby zapewnić, że wszystkie niezbędne funkcje i funkcje są objęte. Dołączone są 4 odmiany strony głównej, ale możesz również stworzyć swój własny, unikalny układ, zmieniając istniejące elementy, używając gotowych elementów lub tworząc od podstaw najbardziej popularny program do budowania stron WPBakery. Nie są wymagane umiejętności programistyczne! Temat jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze. Twoja strona będzie działać i działać w czasie krótszym niż jedna minuta za pomocą instalacji danych demonstracyjnych jednym kliknięciem. Ponadto motyw będzie wyglądał świetnie na każdym ekranie dzięki responsywnemu projektowi. Możesz używać Housico z dowolnym językiem świata, ponieważ jest on gotowy do tłumaczenia i zgodny z WPML. Elastyczne i wydajne opcje, ponad 20 gotowych stron, najwyższej klasy wsparcie itp. To tylko kilka innych powodów, dla których warto bez wahania kupić Housico już dziś.

DEMO

  19 czerwca, 2019 Odpowiadać

  Ciekawe templatki. A gdzie ich można zobaczyć? 🙂

   25 czerwca, 2019 Odpowiadać

   Ogólnie to na theme forest 🙂 albo wpisujesz nazwę do przeglądarki powiedzmy HOUSICO WORDPRESS THEME i od razu wyskakuje. Ale faktycznie, powinienem podać linki, nie wiem jak mogłem zapomnieć 🙂

Zostaw komentarz