PROJEKTY GRAFICZNE

Kompania Piwowarska

Kompania Piwowarska

Projekt folderu, instrukcji serwisowej dla barmanów zawierający najważniejsze informacje dotyczące serwowania piwa, oraz obsługi kegów, montażu i instalacji butli gazowej podłączonej do dystrubutora.
Cel stworzenia tych materiałów to przekazanie niezbędnej wiedzy merytorycznej osobom, które obsługują dystrybutory z piwem w lokalach gastronomicznych, co przekłada się na zmniejszenie potrzeb
Potrzeba stworzenia broszury to wynik obserwacji działu zajmującego się serwisem obsługującym punkty gastronomiczne współpracujące z Kompanią Piwowarską. Instrukcja została zaprojektowana za pomocą ilustracji, prezentujących jak należy prawidłowo zamontować butlę z gazem lub w jaki sposób właściwie napełniać szklankę z piwem. Wszystkie ilustracje zostały stworzone specjalnie na potrzeby tej broszury.
W folderze wykorzystany został branding marki Książęce. Całość projektu została przygotowana z godnie z Brand Identity marki, zachowując wszystkie wytyczne, kolorystykę, sposób użycia logotypów, prezentację opakowań.