Rokietnica, Francuska 4/1 +48790575515 adam@bryzen.pl

Nasz Blog

  • Home
  • Proste rozwiązania – duże korzyści
wordpress blog bryzen
Adam 27 marca, 2019 Komentarze 1

W tym wpisie przedstawię dwie strony, które mieliśmy okazję zaprojektować. Każda strona, aby przyniosła oczekiwane korzyści i była skutecznym narzędziem musi mieć realizować ustalone założenia. Musi mieć CEL w którym jest stworzona. W zależności czy jest to strona internetowa firmy handlowej. Gabinetu kosmetycznego, studio fitness, czy też fundacji charytatywnej. założenia i sposób w jaki jest zbudowana strona będą się różnić. Oprócz projektu graficznego, który ma przyciągać klientów. Ma też sprawiać że użytkownik zechce zostać na naszej stronie chwilę dłużej, ważne jest również to jaka jest struktura strony. Czy strona zawiera informacje, których poszukuje użytkownik i czy łatwo je na niej odnajdzie. Jeśli wszystko to zostanie spełnione – sukces gwarantowany.

KASMAR – strona firmy handlowej

Jaki jest cel strony?

Strona ma informować odwiedzających ją użytkowników o ofercie firmy. prezentować informacje o promocjach. ułatwiać dostęp do szczegółowych opisów charakterystyki dużej ilości produktów z oferty. Oprócz tego klient dzięki stronie szybko i bezproblemowo odnajdzie firmę na mapie. Dojedzie do niej a także szybko odnajdzie dane teleadresowe firmy

Kasmar to rodzinna firma z Poznania, działająca na rynku już od 1989r. Od ponad roku Kasmar dołączył do grona naszych klientów. Strona internetowa, oczywiście wspierana przez WordPress stała się narzędziem, które przynosi firmie realne korzyści.

Efekty naszej pracy można obejrzeć bezpośrednio na stronie firmy www.kasmar.pl

Przede wszystkim strona prezentuje ogromną ofertę firmy. Na którą składają się zarówno oleje do samochodów i innych urządzeń jak i inne części do samochodów, środki czyszczące itd.

Jakie korzyści?

Proste ale zarazem ciekawe rozwiązanie to możliwość doboru poprzez stronę właściwego oleju do swojego pojazdu. Strona połączona jest z serwisem Castrol, Gulf oraz Motul. Aplikacje, które stworzyli Ci producenci olejów osadzone są na stronie kasmar. Umożliwiają szybkie wybranie odpowiedniego rodzaju oleju, który będzie najlepszy do samochodu, lub maszyny, której używamy. Jak to działa można sprawdzić samemu, przechodząc na stronę Kasmar. To bardzo proste a jednocześnie pożyteczne i przydatne rozwiązanie. Oszczędza wiele czasu pracownikom firmy, którzy wspomagać się informacjami ze strony i odesłać do nich zainteresowanych klientów.

Kasmar - strona na której możesz dobrać olej do swojego samochodu
Kasmar – strona na której możesz dobrać olej do swojego samochodu

Prezentacja oferty i promocji

Celem strony Kasmar jest zaprezentowanie oferty sprzedawanych produktów. Ofertę można zaprezentować na wiele sposobów. Poprzez ekspozycję produktów w sklepie stacjonarnym, można wydrukować ofertę i katalog, jednak strona internetowa jest najtańszym i najlepszym rozwiązaniem. Ofertę można stale uaktualniać w zależności od potrzeb i dostępności towarów. W prosty sposób można poinformować klientów o promocjach i wyprzedażach. Nie ma problemu z aktualizacją danych. Każdy zainteresowany ma dostęp do wszystkich informacji na okrągło przez całą dobę. Może korzystać z komputera stacjonarnego jak i urządzeń przenośnych do których strona jest dostosowana.

Kasmar to dystrybutor olejów Gulf. Dodatkowo więc nacisk położony jest na szczegółowy opis olejów tego producenta. Na stronach z opisami poszczególnych typów olejów można zapoznać się ze wszystkimi ich parametrami. Można też pobrać szczegółową kartę charakterystyki produktu.

Obowiązkowo na stronie w zakładce kontakt zamieszczona jest mapa dojazdu do firmy, godziny otwarcia, i dane teleadresowe firmy.

strona wordpress poznań kasmar na laptopie i ekranie komputera

Bahati – fundacja dla zwierząt

Bahati to fundacja opiekująca się zwierzętami. Cel strony jest prosty. Dzięki stronie fundacja:

  • informuje o swoich działaniach, interwencjach podjętych w obronie zwierząt oraz aktualnościach
  • Przekazuje informacje niezbędne przy zbieraniu środków na działalność charytatywną
  • Prezentuje zwierzęta, które można adoptować
  • Udostępnia dokumenty niezbędne do adopcji psów i kotów
Fundacja z Lubonia i jej nowa strona w WordPress

Strona umożliwia sprawne wypełnienie ankiety on-line. Która zaraz po wypełnieniu zostanie przesłana na adres e-mail fundacji i pozwoli na szybką adopcję wybranego zwierzaka.
Na stronie udostępnione są dokumenty do pobrania. Z których codziennie korzystają pracownicy fundacji i dzięki temu mają do nich stały dostęp z każdego miejsca. Mogę je również udostępnić każdej zainteresowanej osobie. W aktualnościach znajdziemy opis interwencji podjętych przez fundację. W zakładce POMOC wszelkie dane o numerach kont i możliwości przekazania swojego wsparcia poprzez przelew na konto lub zakup karmy dla zwierząt itp.

Proste rozwiązania – duże korzyści. Na przykładzie dwóch opisanych stron można zobaczyć jak w prosty sposób sprawić aby strona spełniała swój cel i przynosiła nam korzyści. Jeśli też chciałbyś porozmawiać o korzyściach jakie możesz osiągnąć poprzez stworzenie strony www zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie, mailowo lub umawiając się na spotkanie.

komentarz

Zostaw komentarz