Rokietnica, Francuska 4/1 +48790575515 adam@bryzen.pl

Nasz Blog

  • Home
  • Strona internetowa dla firmy
wordpress blog bryzen
Adam 9 stycznia, 2019 0 komentarzy

W dzisiejszych czasach nie trzeba już nikogo przekonywać do tego, że strona internetowa to narzędzie, które jest skuteczne i przynosi szereg korzyści firmom. Często wśród właścicieli małych firm panuje przekonanie, że stworzenie strony www jest bardzo kosztowne i w sumie nie wiadomo jak się do tego zabrać…

To nieprawda. Strona internetowa nie musi kosztować kilku tysięcy złotych. Nie potrzeba też sztabu ludzi aby ją stworzyć a później prowadzić. Nasza firma (również malutka) specjalizuje się właśnie w robieniu stron dla innych małych firm.

Technologia

Budujemy strony www w oparciu o silnik WordPress, czyli CMS (System zarządzania treścią) o otwartym kodzie źródłowym. WordPress to bez wątpienia jeden z najlepszych systemów do budowy stron internetowych. Jest prosty w obsłudze, pozwala na perfekcyjne dopasowanie strony do naszych potrzeb. WordPress jest łatwy w pozycjonowaniu, dzięki temu będziesz bardziej widoczny ze swoją ofertą w sieci.

Tysiące możliwości rozbudowy systemu WordPress pozwalają na szybkie i efektowne stworzenie bloga, strony dla firmy a nawet prostego sklepu internetowego. System WordPress jest za darmo, każdy może go pobrać, zainstalować i dowolnie używać. Koszty jakie ponosi klient, który zamawia stronę wspieraną przez WordPress to koszty pracy jaką wykona webdesigner, aby stworzyć do niego indywidualną grafikę i zmodyfikować go w taki sposób aby dopasować jego działanie do potrzeb klienta.

Możliwość rozbudowy

Oprócz kosztów pracy możemy wyposażyć naszą stronę we wtyczki lub szablony, stworzone przez programistów, wspierane przez nich za które pobierają od nas opłatę licencyjną. Jednak cena takiego rozwiązania jest i tak niewielka. Wydając około 2000zł możemy zbudować prosty sklep internetowy, połączony z płatnościami internetowymi, dzięki którym klienci będą mogli nam bezpiecznie zapłacić przez internet

Co jeszcze mogą robić wtyczki i szablony? Możliwości są naprawdę ogromne, praktycznie ograniczone tylko wyobraźnią programisty. Na przykład za pomocą wtyczki mały gabinet kosmetyczny, może prowadzić zapisy na zabiegi. Klient po zalogowaniu będzie widział kalendarz z wolnymi terminami do wyboru, na które może się szybko zapisać. Oprócz tego może odwołać wizytę lub ją przełożyć.

CELE STRONY INTERNETOWEJ

Wyznaczenie celu w jakim działa w sieci nasza strona to podstawa, od tego musimy rozpocząć jej budowę. We wstępnej rozmowie, w której chcemy poznać oczekiwania naszych klientów dowiadujemy się również w jaki sposób działa ich firma. Wspólnie zastanawiamy się co chcemy osiągnąć i w jaki sposób to zrobimy. Spotkanie i wstępna rozmowa to bardzo ważny element całej pracy. Nie wystarczy tylko wysłać maila z zamówieniem budowy strony internetowej. Projektant razem z właścicielem biznesu dla którego strona powstaje mają za zadanie wybrać wspólnie najlepsze rozwiązania.

Jakie cele może mieć strona? Jest ich naprawdę wiele i są bardzo różne.
Np. firma prowadząca sprzedaż materiałów budowlanych udostępnia na swojej stronie specyfikacje i instrukcje, dzięki temu klienci samodzielnie mogą znaleźć to co ich interesuje. Celem prowadzenia takiej strony jest posiadanie bazy wiedzy, która pomaga w prowadzeniu biznesu.
Celem firmy produkującej rękodzieło może być sprzedaż produktów przez internet i dotarcie do szerokiej grupy klientów.
Oczywiście są też uniwersalne cele, punkty obowiązkowe, które powinny znaleźć się na każdej stronie www. Godziny otwarcia, opisane numery telefonów, adres firmy i wszystkie inne ważne dane po które coraz częściej wchodzimy na stronę www zamiast dzwonić i się pytać.

RESPONSYWNOŚĆ

Przed zamówieniem strony warto upewnić się że będzie on w pełni dostosowana do różnych wielkości wyświetlacza. Od telefonu po monitor komputera. Co raz więcej ludzi korzysta z internetu przez telefon komórkowy, niezbędne jest wręcz aby strona współpracowała z takimi urządzeniami.

Jeśli więc prowadzisz małą firmę, a jeszcze nie posiadasz strony www to zapraszamy serdecznie do rozmowy na ten temat i stworzenia takiej strony, która będzie przynosiła wam wymierne korzyści.

Strony Internetowe dla firm mogą przynieść im wiele korzyści. Jedną i najważniejszą z nich jest dostęp klientów do informacji. Dzięki stronie mogą dowiedzieć się o prowadzonej działalności danej firmy. Klienci będą wiedzieć o oferowanych produktach czy usługach. Mogą tam również zapoznać się z najlepszymi ofertami.

Strona www może być także najlepszym sposobem na zareklamowanie się przez firmę. Dzięki niej można zbudować dobrą relację z odbiorcami.

Tworzenie stron Internetowych Poznań to na prawdę najlepszy sposób na uzyskanie dużej ilości kupujących. Kolejną korzyścią z posiadania strony Internetowej jest możliwość sprzedaży produktów online. Tak, każda strona może służyć też jako sklep Internetowy. Za jej pośrednictwem będzie można zakupić dany produkt i zapłacić za niego przelewem lub przy odbiorze.

Strony Internetowe Poznań pozwolą na prowadzenie całodobowego biznesu. Każda firma będzie miała stały dostęp dla swoich klientów. Będą mogli oni odwiedzać stronę, kiedy tylko będą chcieli.

Projekty reklamowe mogą pomóc w uzyskaniu dużej ilości potencjalnych odbiorców. Prowadzenie strony przez firmę jest jak najbardziej korzystne, dlatego też coraz więcej przedsiębiorców się na nią decyduje. Dzięki reklamie dana strona Internetowa może pozyskać na prawdę bardzo dużą popularność.   

Zostaw komentarz