Rokietnica, Francuska 4/1 +48790575515 adam@bryzen.pl

Nasz Blog

  • Home
  • Szablony WordPress z TemplateMonster marketplace
templatemonster-szablony-wordpress
Adam 30 stycznia, 2020 0 komentarzy

Szablony WordPress z TemplateMonster

 
Dawno temu, kiedy stawiałem pierwsze kroki w WordPress po raz pierwszy spotkałem się z szablonami z templatemonster. Jeszcze nie za bardzo wiedziałem co do czego służy, co to są szablony, wtyczki itd. i jakoś nie zwróciłem uwagi na ten marketplace. W zeszłym roku po wielu latach zdarzyło mi się zajrzeć na ich stronkę. Tym razem moja wiedza i znajomość tematu była już zdecydowanie na wyższym poziomie. TemplateMonster zrobił na mnie dobre wrażenie, postanowiłem poświęcić kilka chwil aby przyjrzeć się ich ofercie.
 
Ciekawy zbieg okoliczności sprawił, że kilka tygodni po tym dostałem maila od Janusza Kamińskiego, czy nie chciałbym przetestować jakiś ich szablon. Zareagowałem z entuzjazmem, lubię pogłębiać swoją wiedzę, lubię WordPress, więc czemu by nie🙂
 
Niedługo po tym otrzymałem mailowo jeden z szablonów i przyznam, że spodobało mi się to w jaki sposób został stworzony. Praktycznie trudno nawet się do czegoś przyczepić, szybki, estetyczny, nietrudny w obsłudze dla każdego użytkownika i można dzięki niemu zbudować całkiem atrakcyjną stronę internetową.
Mimo szczerych chęci nie udało mi się przygotować artykułu z recenzją szablonu tak jak planowałem, z powodu problemów zdrowotnych i różnych życiowych perypetii. Mimo tego przez cały czas utrzymywaliśmy kontakt z Januszem Kamińskim i mam nadzieję zostanie tak nadal, i będę mógł jeszcze wykazać się i przetestować ich kolejne szablony do WordPress.
Dziś rozpocznę od krótkiego wprowadzenia i przedstawię trzy flagowe szablony z TemplateMonster marketplace. Zachęcam również do odwiedzin strony na której znajdziecie całość ich oferty a wszystko jest w języku polskim, opisane i zilustrowane.
 

Monstroid 2

To rozbudowany, funkcjonalny motyw do budowy różnego typu stron internetowych. Jest to możliwe dzięki szerokiemu wyborowi gotowych układów tematycznych, projektów dla strony domowej i podstron oraz osobnych elementów (nagłówków, stopki itd). Oprócz tego twórcy szablonu przygotowali specjalne rozszerzenie Magic Button pozwalające tworzyć różne układy i przygotowywać  unikatowe projekty dla strony. I to wszystko za pomocą wizualnego kreatora stron Elementor.

Do templatki zostały także dodane wszystkie dodatki dla Elementora od zespołu ZEMEZ. Mowa o: JetElements, JetBlog, JetMenu, JetTabs, JetWooBuilder, JetEingine, JetTricks, JetPopups, JetBlocks, JetParallax, JetReviews. To pozwala korzystać z dodatkowych blocków podczas edycji strony w trybie online. Templatka jest również w pełni kompatybilna z popularnymi wtyczkami z oficjalnego repozytorium WordPress.

https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html
https://www.templatemonster.com/pl/demo/62222.html

Monstroid

Jest to pierwsza edycja uniwersalnego motywu dla WordPress od TemplateMonster. Templatka od poprzednika  różni się obecnością motywów potomnych. Każdy z tych motywów ma swój unikatowy projekt i odpowiedni zestaw rozszerzeń, co pozwala zbudować w pełni funkcjonalną stronę www.

Templatka także posiada wygodne opcje personalizacji i Elementor.

Do motywu zostaną dodane popularne wtyczki Cherry i dodatkowe rozszerzenia dla Elementora. To są JetElements oraz JetMenu. Templatka także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. A jeśli zajdzie potrzeba rozszerzenia jej funkcjonalności, można skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress (motyw jest kompatybilny z większością pluginów z repozytorium WP).

https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/
https://www.templatemonster.com/pl/demo/55555.html

Imperion

motyw wordpress

Za pomocą tej templatki można bez problemu zbudować stronę firmową, blog oraz sklep internetowy. Szablon posiada 9 stylowych motywów potomnych, które poświęcone są popularnym tematom niszowym. Oprócz tego do użytku dostępne są gotowe układy nagłówków, stopek i duży zestaw obrazków komercyjnych. To wszystko pozwoli szybko dopasować wygląd motywu do potrzeb projektu.
Motyw ten posiada także popularne wtyczki Cherry, RevolutionSlider i Elementor. Do templatki dorzucone zostały rozszerzenia dla wizualnego kreatora stron – JetElements oraz JetMenu. Motyw wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Imperion jest w pełni responsywny i przyjazny dla SEO.

https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-62626.html
https://www.templatemonster.com/pl/demo/62626.html

Zostaw komentarz