Rokietnica, Francuska 4/1 +48790575515 adam@bryzen.pl

Nasz Blog

  • Home
  • Zarządzany Hosting WordPress
wordpress blog bryzen
Adam 21 sierpnia, 2015 0 komentarzy

Strona internetowa – w jakich warunkach będzie działać najlepiej?

Strona internetowa w WordPress do optymalnego działania potrzebuje odpowiednio ustawionego serwera. Podstawową zaletą w tego typu usłudze jest całkowite skupienie wszystkch działań serwera właśnie na systemie WordPress. Wszystkie parametry serwera i konfiguracja wszystkich elementów nastawiona jest wyłącznie na zaspokojenie potrzeb skryptu i jego zarządzających nim użytkowników. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie znacznie lepszej wydajności jak również wyższego poziomu bezpieczeństwa.

Dlaczego inny hosting tak nie działa?

Dostawcy klasycznych usług hostingowych nie są w stanie tak precyzyjnie zoptymalizować swoich systemów ponieważ muszą zaspokoić potrzeby Klientów korzystających z najróżniejszych aplikacji. To podstawowa i niezwykle istotna różnica pomiędzy klasycznym hostingiem współdzielonym, a zarządzanym hostingiem WordPress. Usługodawcy o wiele łatwiej jest przygotować i zabezpieczyć środowisko, gdy koncentruje się na jednym, dobrze sobie znanym rozwiązaniu, któremu swoją pracą ma zapewnić wysoką wydajność, bezpieczeństwo i użyteczność. Usługodawcy hostingu zarządzanego WordPress doskonale wiedzą jak działa skrypt, jakie ma potrzeby, jakie ma wady i czego potrzebuje. W efekcie powstaje przestrzeń, gdzie WordPress może oddychać pełną piersią, a właściciele stron spać spokojniej. Powstaje szybsza, bezpieczniejsza i bardziej stabilna architektura hostingu z szeregiem narzędzi nastawionych na optymalizację pracy WP.

Dla kogo jest zarządzany hosting WordPress?

Hosting zarządzany to usługa dla wszystkich, którzy posiadają stronę w WordPress, chcą aby działała szybko i bezawaryjnie, była bezpieczna i aby wszystkim co związane z jej działaniem zajmowali się specjaliści. Dzięki hostingowi zarządzanemu otrzymujesz miejsce na stronę internetową na naszym szybkim serwerze cloud VPS, zaopiekujemy się wszystkim od początku do końca. Usługa hostingu zarządzanego to wygodne rozwiązanie dla osób wymagających najwyższej szbkości działania strony, jej bezpieczeństwa i bezawaryjności. Jeżeli chcesz przejść na hosting zarządzany WordPress a posiadasz stronę w innej firmie hostingowej zajmiemy się jej migracją na nasz serwer całkowicie bezpłatnie.

Hosting zarządany to:

– bezpłatne, cykliczne wykonywanie kopii bezpieczeństwa strony i bazy danych.
– szybki, bezawaryjny serwer VPS o parametrach dopasowanych do potrzeb strony
– rozwiązanie skalowalne, jeśli twoja strona zacznie mieć wyższe wymagania dopasujemy do jej potrzeb serwer.
– bezpłatne aktualizacje strony, WordPress, szablonów, wtyczek
– bezpłatna pomoc techniczna, instalowanie dodatkowych wtyczek itd.

Ile to kosztuje?

Wcale nie tak drogo! Hosting zarządzany WordPress na Cloud serwerze VPS to koszt rzędu 200zł miesięcznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i skorzystania z naszej oferty, w której znajdziecie m.in. zarządzany hosting WordPress.

Zostaw komentarz